De 48e Sluizenloop Nieuwegein vindt plaats op zondag 15 september 2024

Uitslagen Sluizenloop Nieuwegein 2023
 
1 km kinderloop1000J1000M 
2 km jeugdloop2000J2000M 
5 km wedstrijd- en recreatieloop5MSEN5VSEN5M455V455M555V55
10 km wedstrijd- en recreatieloop10MSEN10VSEN10M4510V4510M5510V55

1000J 1 km kinderloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd 
1Tygo Schinkel2016De Tandem 00:03:5800:03:58 
2Thijs Stekelenburg2016Willem Alexanderschool 00:04:0400:04:03 
3Benja Favier2015Willem Alexanderschool 00:04:0600:04:06 
4Ties van Mourik2016Koningin Beatrixschool 00:04:1400:04:13 
5Sem Kraaij2016Willem Alexanderschool 00:04:1600:04:15 
6Jaïr Mamadeus2015De Ark / De Ark van Noach 00:04:1900:04:18 
7Jits Buddeke2017De Tandem 00:04:2500:04:24 
8Floris Damoiseaux2015Koningin Julianaschool 00:04:3700:04:35 
9Kay Schinkel2017De Tandem 00:04:4000:04:38 
10Maeson Strengholt2016Agnesschool 00:04:4500:04:41 
11Max Plaggenborg2016De Schouw 00:04:4900:04:47 
12Niek de Vries2016Lucas Galecop 00:04:5500:04:51 
13Gino Xavier Halfhuid2016 00:04:5700:04:56 
14Niek van de Pol2016Willem Alexanderschool 00:05:0200:05:01 
15Boris Grit2016Willem Alexanderschool 00:05:0400:05:01 
16Simon Vis2016De Tweeklank 00:05:0800:05:07 
17Luca Broekhuizen2017Willem Alexanderschool 00:05:0900:05:06 
18Tobias Gilijamse2015Willem Alexanderschool 00:05:1300:05:11 
19Lyam van Erven2016De Schouw 00:05:1400:05:12 
20Ben Hofs2017Willem Alexanderschool 00:05:3200:05:27 
21Matt van den Hoven2018De Tweeklank 00:05:3700:05:33 
22Ole Buddeke2017De Tandem 00:05:4300:05:34 
23Owen van de Pol2018De Tweeklank 00:05:4800:05:40 
24Mason Ehricht2016De Voorhof 00:05:5500:05:53 
25Davi Broekhuizen2017Willem Alexanderschool 00:05:5900:05:56 
26Matej Banfi2018Vroonestein 00:06:0100:05:50 
27Sepp Hendriks2018De Toonladder 00:06:0300:05:52 
28Anastasios Panagoulias2017Willem Alexanderschool 00:06:1700:06:15 
29Hidde van den Hooff2018Willem Alexanderschool 00:06:4000:06:30 
30Jason Hermsen2017De Tandem 00:06:4000:06:37 
31Tobin Pek201800:07:0600:06:57 
32Sep Houtepen2017De Vleugel 00:07:1800:07:11 
33Mees Elbertse2018De Tweeklank 00:07:5100:07:44 
34Marnix Uffing2015De Tweeklank 00:08:1600:08:06 
35Arthur Vis2018De Tweeklank 00:09:5000:09:43 
36Kerem Sancar Unal2016De Tweeklank 00:10:4100:10:41 
37Yaro van de Pol2016De Tweeklank 00:10:4500:10:37 

 

1000M 1 km kinderloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd 
1Lenne Schaapveld2015Willem Alexanderschool 00:04:2200:04:20 
2Hailey van Mourik2017De Tweeklank 00:04:2800:04:27 
3Daniek Voorberg2016Willem Alexanderschool 00:04:5000:04:47 
4Noa-Lynn de Geus2016De Tweeklank 00:05:4100:05:39 
5Nena Kraak2016Willem Alexanderschool 00:05:4200:05:36 
6Mirte van den Hooff2015Willem Alexanderschool 00:05:5100:05:41 
7Tess Veldhuijzen2017Willem Alexanderschool 00:05:5100:05:47 
8Elena Stekelenburg2017Willem Alexanderschool 00:06:0600:06:02 
9Stella Warne2015Willem Alexanderschool 00:06:1900:06:16 
10Evi Veldhuijzen2019Willem Alexanderschool 00:06:3300:06:29 
11Amma Van Den Heuvel2017Willem Alexanderschool 00:06:4100:06:38 
12Jinte Pek201600:06:5300:06:46 
13Phileine Elsendoorn2017Mauritsschool 00:07:2800:07:24 

 

2000J 2 km jeugdloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd 
1Tobian Merkus2012De Schouw 00:06:5800:06:57 
2Lennart Hassink201200:07:1900:07:18 
3Bram van Mourik2013Koningin Beatrixschool 00:07:2400:07:23 
4Sijmen Hassink201400:07:2700:07:26 
5Jhimmy Repi2013Willem Alexanderschool 00:07:3500:07:34 
6Nout Spruijt2014Koningin Beatrixschool 00:07:3600:07:34 
7Jesse van der Linden2015De Tweeklank 00:08:1400:08:12 
8Mika Plaggenborg2013De Schouw 00:08:1600:08:14 
9Mark Schouten201200:08:4000:08:37 
10Rikárdó van der Veen2013De Tweeklank 00:08:4200:08:40 
11Kai van Rooijen2013Lucas Galecop 00:09:0000:08:59 
12Samuel Gilijamse2012Willem Alexanderschool 00:09:1900:09:17 
13Thyas Klerk2012De Tweeklank 00:09:2500:09:20 
14Seth Steenbeek2014Willem Alexanderschool 00:09:2500:09:24 
15Tygo Nederhof2013Mauritsschool 00:09:4800:09:45 
16Stef van Mourik2013De Tweeklank 00:09:5000:09:48 
17Aeron De Jong2014Willem Alexanderschool 00:10:0300:10:01 
18Dylan van Erven2013De Schouw 00:10:1500:10:08 
19Jissaï Ensing2013De Spits 00:10:1500:10:11 
20Roan van Engelen2013Willem Alexanderschool 00:10:1900:10:16 
21Bram de Lusenet2012Willem Alexanderschool 00:10:3000:10:26 
22Ewan van de Pol2013Willem Alexanderschool 00:10:3100:10:28 
23Bram Kieboom2012De Toonladder 00:10:3200:10:29 
24Ivano den Boesterd2012School met de Bijbel00:10:4100:10:37 
25Mason Hofman2014Willem Alexanderschool 00:10:5700:10:56 
26Loek Houtepen2015De Vleugel 00:11:0400:10:57 
27Mike van Dopperen2015De Opstap 00:11:1000:11:09 
28Thijs Hu2013De Trompetvogel 00:11:3700:11:31 
29Lucas Vis2013De Tweeklank 00:11:5400:11:53 
30Stijn Kaldenhoven2014De Tweeklank 00:12:1400:12:09 
31Danick Lok2013De Toonladder 00:12:1500:12:08 
32Thomas Kuipers2013De Toonladder 00:12:1600:12:09 
33Sam Basdew2014Prinses Margrietschool 00:12:4100:12:33 
34Niek Kaldenhoven2014De Tweeklank 00:12:4100:12:36 
35Stan Hofs2014 00:13:1900:13:17 
36Owen Hu2014De Tweeklank 00:14:0500:14:01 
37Silas Warne2015Willem Alexanderschool 00:14:3200:14:30 

 

2000M 2 km jeugdloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd 
1Yanieke Elsendoorn2014Mauritsschool 00:08:3900:08:36 
2Merit van Eck2012De Tweeklank 00:08:4000:08:38 
3Anisa Awwad2011Cals College00:08:5600:08:53 
4Hege Buddeke2011De Tandem 00:09:1200:09:09 
5Fenne Valkenburg2013Willem Alexanderschool 00:09:2600:09:25 
6Selah de Vries2012Vroonestein 00:09:2900:09:27 
7Nina Schuurman2013Prinses Margrietschool 00:09:3700:09:34 
8Lene Prins2012Aventurijn 00:09:4400:09:42 
9Jara Smit2013Mauritsschool 00:10:0400:10:01 
10Lynn Dimmendaal2012Willem Alexanderschool 00:10:4500:10:42 
11Maud Plinck2013De Torenuil 00:10:5200:10:50 
12Guusje Verweij2012Willem Alexanderschool 00:11:3000:11:25 
13Sara Schuurman2015Prinses Margrietschool 00:11:3600:11:32 
14Moïse van der Vlerk2015Willem Alexanderschool 00:11:4600:11:42 
15Anniek Wind2013Willem Alexanderschool 00:11:5700:11:56 
16Valente den Boesterd2014School met de Bijbel00:11:5900:11:55 
17Annelies Hilte2014Koningin Julianaschool 00:12:1500:12:08 
18Zahra Loïs Boel2013Koningin Julianaschool 00:12:2800:12:20 
19Marle Bongers2013Willem Alexanderschool 00:13:0300:12:59 

 

5MSEN 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Jacco Renes1986ATVERNI00:16:5300:16:51 
2Mark Satvasen de Graaf1981Almere00:17:0800:17:07 
3Yorik Mulder1994Nieuwegein00:17:1400:17:13 
4Sherick Laurant1998Climax 00:17:2700:17:26 
5Jari de Koning1997Utrecht00:18:2400:18:22 
6Luuk van der Vlerk2003Zeist00:18:5400:18:50 
7Benyamin Demirhan1990IJsselstein00:19:5400:19:53 
8Klaas van Hagen1982Nieuwegein00:21:0200:20:54 
9Delano Van Den Bosch2002IJsselstein00:21:2200:21:19 
10Finn Ansing2008Atverni00:21:4000:21:37 
11Maurits Favier2010 00:21:5600:21:56 
12Ralph van de Pol1980Vianen00:22:0800:22:06 
13Willem de Berk1971Nieuwegein00:22:2200:22:17 
14Sergei Maertens1989Utrecht00:22:3700:22:33 
15Farzat Darboli2006Nieuwegein00:23:1300:23:09 
16Remco van der Zouw1985Geen00:23:3100:23:21 
17Jasper van Eck2009Atverni00:23:3200:23:30 
18Martin Dirkse1985IJsselstein ut00:24:1900:24:16 
19Brendan Hoogenberg1992Nieuwegein00:24:5900:24:53 
20Roel van Schoonhoven1984Nieuwegein00:25:1700:25:07 
21Jayden Jagroep2008Atverni 00:25:1700:25:13 
22Kevin Vleerlaag2008Atverni 00:25:3500:25:28 
23Henk Kool1988Lexmond00:25:4200:25:25 
24Raphaël Hofman2011Nieuwegein00:25:5500:25:54 
25Sander Spruijt1979Nieuwegein00:26:0400:25:59 
26Ilan Chorev2005Nieuwegein00:26:4400:26:29 
27Stijn Vuister2010IJSSELSTEIN00:27:5000:27:37 
28Lyam Boel2007Atverni00:28:3200:28:27 
29Cock van der Plas1980Nieuwegein00:29:5200:29:34 
30Sriman Patlolla2007AV Atverni00:29:5900:29:55 
31Fedde Spruijt2010Atverni00:30:0200:29:57 
32Michael Voorsluijs1981Utrecht00:30:5000:30:31 
33Elan van de Pol2010Vianen00:31:2000:31:19 
34Jesse Schut1988Amersfoort00:31:4300:31:26 
35Patrick Vunderink1991Nieuwegein00:31:5600:31:35 
36Edo Hemmes1981Nieuwegein00:32:1700:32:03 
37Sem Hu2010Koveni 00:32:2100:32:02 
38Diede Meijer2006Nieuwegein00:32:4100:32:31 
39Siem de Lusenet2010Nieuwegein00:32:4900:32:42 
40Sander Kaldenhoven1982Nieuwegein00:34:2300:34:15 
41Gijsbertus van Beek2000Nieuwegein00:36:5100:36:33 
42Desmond Boel2010Nieuwegein00:37:0100:36:56 
43Pong Hu1983Koveni 00:37:1500:36:55 
44Jason Prikken2000Nieuwegein00:39:5900:39:41 

 

5VSEN 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Iris Peut1997Ravenswaaij00:22:3000:22:28 
2Linda Hoogendoorn1987Woerden00:23:1300:23:03 
3Barbara Wouters1982Atverni00:23:4700:23:45 
4Lotte van Drunen1998Nieuwegein00:24:0700:24:04 
5Emma Zanirato2001Nieuwegein00:25:1000:25:09 
6Frieda Schuurman1986Nieuwegein00:25:2000:25:15 
7Femke Stekelenburg1979IJsselstein 00:27:0200:26:59 
8Danique Van Den Bosch1998IJsselstein00:27:0900:27:06 
9Floortje Wijma1985Vreeswijk00:28:1900:28:09 
10Lisanne Renes1997Atverni00:30:2800:30:15 
11Jessica ten Voorden1994Maarssen00:31:0300:30:50 
12Mèrle de Lang2004Nieuwegein00:31:1300:30:59 
13Tara Schut1985Vreeswijk00:31:1900:31:02 
14Amber Gottschalk2011Hellas00:31:2500:31:21 
15Sari van de Pol2011Hellas00:31:2500:31:21 
16Robin Koch1993Nieuwegein00:31:4600:31:37 
17Lara Vaessen1996Nieuwegein00:31:4600:31:37 
18Suzanne Hofs1976Nieuwegein00:32:5000:32:42 
19Larissa Langerak1987Vianen00:33:2500:33:13 
20Annelotte Meijer2004Nieuwegein00:34:1100:33:53 
21Rieneke Kaldenhoven-Kats1981Nieuwegein00:34:2300:34:15 
22Anne-Marie van Leeuwen1989IJsselstein00:36:5300:36:46 
23Natalie Strengholt1985IJsselstein00:36:5500:36:48 
24Inge Dannenburg1979Atverni 00:37:0200:36:49 
25Demi Scheeper1996Leusden00:37:2100:37:09 
26Chantal Werson2002Atverni 00:37:3500:37:27 
27Iida Iloniitty1996Nieuwegein00:39:3900:39:21 
28Linda Steehouwer1981Nieuwegein00:40:2200:40:12 
29Anja Jilderda1981Nieuwegein00:42:3200:42:24 

 

5M45 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Robbie van Dijk1972Body Run00:19:3600:19:35 
2Teuno Klijn1974De Meern00:20:3700:20:36 
3Arne van der Heijden1977Nieuwegein00:21:1100:21:10 
4Adi Chorev1974Nieuwegein00:26:4200:26:28 
5Ronald van den Ham1985Atverni00:26:4500:26:28 
6Maarten Vuister1974IJSSELSTEIN00:27:5100:27:37 
7Robbert Goossens1972Nieuwegein00:32:2400:32:19 
8Luuk Hofs2011Nieuwegein00:36:1500:36:07 

 

5V45 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Jeske van Bruggen1972Nieuwegein00:31:1600:31:06 
2Wendy Disco1976Nieuwegein00:31:2300:31:05 
3Renate van Eck1976Nieuwegein00:37:0100:36:52 
4Henriette Kuipers1978Nieuwegein00:39:1300:39:04 
5Carola Oude Bekke1973IJsselstein 00:39:4200:39:37 
6Karin van Vliet1977Vianen00:43:0900:42:50 

 

5M55 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Hans Overbeek1963Polsbroek00:23:1600:23:14 
2Louis Rutten1958Atverni00:24:1500:24:13 
3Fabrizio Mastracchi Manes1958Avvn00:25:2300:25:21 
4Robert de Smet1946atverni00:25:5200:25:50 
5Hans Van Der Wal1967IJsselstein UT00:27:4800:27:43 
6Toon van Bemmel1955Loopgroep Gerard Nijboer00:30:2000:30:09 
7Daniel Butler1953Trecho00:30:5000:30:31 
8Rene Cator1965Nieuwegein00:35:3300:35:30 
9Huibert van Weverwijk1964Atverni00:37:3100:37:19 
10Mark Meijer1968Nieuwegein00:38:2700:38:09 
11Sjaak Maton1961Nieuwegein00:38:5300:38:42 
12Eric Maton1967Nieuwegein00:39:3700:39:31 

 

5V55 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Marijke Kroon1959Vinkeveen00:28:5500:28:51 
2Petra van Leeuwen1955atverni00:30:1100:29:53 
3Monique van Weverwijk1964Atverni00:37:0300:36:49 

 

10MSEN 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Frank Vernooij1981Atverni00:35:4800:35:47 
2Hinke de Lau1981Bilthoven00:36:2000:36:19 
3Martin van Plateringen1988Almere00:39:1000:39:10 
4Roderick Knipsael1984Utrecht00:41:1800:41:17 
5Mark Wesdijk1988Hellas triatlon00:43:0500:43:01 
6Erik Schopman1987Almere00:43:0800:43:07 
7Ruben van der Gun1990IJsselstein00:44:2700:44:25 
8Erik Van Den Broek1994Nieuwegein00:44:4200:44:40 
9Jeroen Schuurman1979Nieuwegein00:45:3500:45:34 
10Bart van Hulten1984Driebergen00:46:0200:45:59 
11Robin Veldhuizen1987Nieuwegein00:46:2800:46:18 
12Ruben Stolk1993NIEUWEGEIN00:46:5300:46:51 
13Tim Kerkhof1980Nieuwegein00:48:0100:48:00 
14Rui Wang1985Utrecht00:48:1400:48:09 
15Hanno-Wybren Mook1984Odijk00:48:2900:48:16 
16Ramses Groot-Wittenberns1981Nieuwegein00:48:3800:48:26 
17Daniel de Vette1990Nieuwegein00:50:4400:50:28 
18Jan Bijl1980Nieuwegein00:50:4500:50:38 
19Lars Grosfeld1979Nieuwegein00:51:2700:51:13 
20Eric Hendriks1988Psv00:52:2200:52:18 
21Roy van Zanten1984Vleuten00:53:4500:53:39 
22Alexander Rongen1998Amsterdam00:55:0600:55:04 
23Justin Rademaker1982Tull En 't Waal00:56:0200:55:49 
24Marc Vredenburg1979Atverni00:56:2500:56:17 
25Thomas van Wageningen1989Utrecht00:57:0800:57:00 
26Jos van Schaik1990Utrecht00:57:2500:57:09 
27Daniel Kuipers2007Nieuwegein00:57:2700:57:15 
28Konstantinos Panagoulias1982Nieuwegein00:58:1200:57:59 
29Nasos Thanasoulas1981Amersfoort00:58:1200:57:59 
30Geoffrey van der Linden1979Nieuwegein00:58:2100:58:16 
31Wessel Adelaar2003Vianen Ut00:58:3100:58:24 
32Jorrit Hansen1986Houten00:58:4500:58:24 
33Alex Hofland1983Nieuwegein00:58:5200:58:33 
34Sjoerd Duijst1979Nieuwegein00:59:1600:59:03 
35Mahmoud Awwad1984Nieuwegein00:59:3300:59:20 
36Tom van Doorn1987Nieuwegein01:00:4701:00:35 
37Tiemen Kats-Hulsegge1991Ede01:02:0001:01:50 
38Marcel Volaart1978Nieuwegein01:02:0501:01:46 
39Ashwin Basdew1981Nieuwegein01:04:3601:04:27 
40John Valkenburg1979Nieuwegein01:07:3801:07:19 
41Roy Berkien1996Nieuwegein01:09:3601:09:32 
42Geert Ensing1982Nieuwegein01:09:4901:09:36 
43Martijn Houtepen1983Nieuwegein01:10:2501:10:08 
44Daniel Elsendoorn1981Nieuwegein01:12:0701:12:00 
45Marcel de Lusenet1979Nieuwegein01:15:1301:15:05 

 

10VSEN 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Caya Lax2002Nieuwegein00:48:4300:48:38 
2Lotte de Vries1995Amsterdam00:49:1000:49:08 
3Daphne Mesman2004IJsselstein 00:51:4200:51:40 
4Anouk Vos1983AV Phoenix00:52:1000:52:08 
5Iris Eekhout1985Vleuten00:55:1000:55:05 
6Charlotte Pluta2002Nieuwegein00:55:2600:55:16 
7Gerlinda Noordam1989Benschop00:56:1800:56:03 
8Deborah Jekel1995Amsterdam00:57:4400:57:39 
9Femke Weerdenburg2000Nieuwegein00:59:1300:59:09 
10Marian van Leijen1993Houten01:01:4201:01:37 
11Jitske Schaapveld1979Geen01:04:5601:04:51 
12Manon van Gend2002IJsselstein01:09:5301:09:37 
13Karolina van Schrojenstein1982Nieuwegein01:11:4201:11:20 

 

10M45 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Alex van den Berg1971Av Atverni00:38:5500:38:54 
2Zef de Feijter1970Clytoneus 00:41:4200:41:39 
3Arjan van Eck1971Nieuwegein00:44:1500:44:12 
4Patrick Sint Nicolaas1978Nieuwegein00:44:5800:44:57 
5Bas Schaapveld1977Vreeswijk00:46:1400:46:12 
6Thomas Kak1968Nieuwegein00:47:0300:47:01 
7Jelle Koerselman1977Utrecht00:47:1000:47:03 
8Peter Nibbelke1959Loopgroep Houten00:50:3000:50:19 
9Gerbrand van Ommen1977MONTFOORT00:53:0400:52:53 
10Marco Zanirato1971Nieuwegein00:53:0700:52:53 
11Jan-Willem Kuipers1977Nieuwegein00:55:5500:55:44 
12Marchel Werson1970Atverni 01:00:3301:00:24 
13Arne Tjong-Kim-Sang1970Vianen01:00:3501:00:23 
14Marco van Vliet1972Houten01:01:2201:01:06 
15Marco Blokland1971REactive01:02:5701:02:40 
16Mimoun Fachtala1976Nieuwegein01:08:3401:08:27 
17Eric Verhoeven1969Atverni 01:09:5801:09:41 
18Anton van den Hurk1971Houten01:11:5201:11:33 
19Peter Collet1971Atverni01:12:4801:12:39 
20Kees Van Oort1972Nieuwegein01:18:0501:18:02 

 

10V45 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Tanja Frakking1972Nieuwegein01:01:4701:01:42 
2Natascha van oort e Vale1970NIEUWEGEIN01:18:0401:17:47 

 

10M55 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Tonie Smits1965Nieuwegein00:53:1200:53:08 
2Simon Vleerlaag1966Nieuwegein01:01:1101:00:55 
3Edgar Hougee1968Vianen01:01:4601:01:38 
4Sietse Harkema1957Vianen Ut01:02:0601:01:51 
5Arie Nouwen1961Fortius01:05:2201:05:20 
6Paul de Wit1968Atverni01:05:5101:05:42 
7Rob Merten1954Utrecht01:13:4101:13:20 
8Willem Engel1954Vianen01:13:5701:13:37 
9Dirk van Kesteren1961Loopgroep Goirle01:16:2601:16:16 

 

10V55 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Gillian Damon1963Trecho00:58:2300:58:05