De Sluizenloop Nieuwegein 2022 is net geweest.

Uitslagen Sluizenloop Nieuwegein 2022
 
1 km kinderloop1000J1000M1000S
2 km jeugdloop2000J2000M2000S
5 km wedstrijd- en recreatieloop5MSEN5VSEN5M455V455M555V555MJUN5VJUN
10 km wedstrijd- en recreatieloop10MSEN10VSEN10M4510V4510M5510V55

1000J 1 km kinderloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd 
1Jesse van der Linden2015De Tweeklank 00:04:3200:04:32 
2Brenn van den Berg2015De Trekvogel 00:04:5600:04:56 
3Fedde Ruigrok2015De Tandem 00:05:0100:05:01 
4Vinn Sellis201600:05:0500:04:59 
5Tygo Schinkel2016De Tandem 00:05:0800:05:06 
6Thijs Stekelenburg2016Willem Alexanderschool 00:05:0800:05:07 
7Silas Warne2015Willem Alexanderschool 00:05:2500:05:25 
8Benja Favier2015Willem Alexanderschool 00:05:2900:05:27 
9Mehdi Chair2015De Zevensprong 00:05:4100:05:41 
10Mike van Dopperen2015De Opstap 00:05:4600:05:45 
11Jits Buddeke2017De Tandem 00:05:4700:05:42 
12Jaxon Schalkwijk2016Willem Alexanderschool 00:05:4900:05:43 
13Kay Schinkel2017De Tandem 00:05:5300:05:51 
14Lyam van Erven2016De Schouw 00:06:0300:06:02 
15Vigo van Basten2015Klavertje Vier 00:06:1200:06:10 
16Floris Damoiseaux2015Koningin Julianaschool 00:06:2900:06:27 
17Jim Selderbeek2016De Tweeklank 00:06:3400:06:29 
18Gino Xavier Halfhuid201600:06:5900:06:55 
19Isaac de Graaf2016De Tweeklank 00:07:0900:07:08 
20Louki van der Vlerk2017Willem Alexanderschool 00:07:1900:07:15 
21Matt van den Hoven2018De Tweeklank 00:07:3000:07:27 
22Luuk Smiesing2018Jan Bunnikschool00:07:3400:07:29 
23Noah Boss2015Willem Alexanderschool 00:07:4500:07:40 
24Jesper Voorberg2018Willem Alexanderschool 00:07:4800:07:45 
25Stan Hofs2014Willem Alexanderschool 00:07:5100:07:46 
26Yaro van de Pol2016De Tweeklank 00:08:0200:07:59 
27Ben Hofs2017Willem Alexanderschool 00:08:1000:08:03 
28Ties Kerkhof2016De Trompetvogel 00:08:3500:08:28 

 

1000M 1 km kinderloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd 
1Steffi Smit201500:04:5100:04:50 
2Lise Scherrenberg2015De Plantage 00:05:1700:05:15 
3Sylvie Smit201700:05:2100:05:19 
4Olivia Oostveen2015Willem Alexanderschool 00:05:2300:05:21 
5Lenne Schaapveld2015 00:05:3000:05:28 
6Sara Schuurman2015Prinses Margrietschool 00:05:3000:05:29 
7Janna Prins2015Aventurijn 00:05:3500:05:33 
8Hailey van Mourik2017De Tweeklank 00:05:5600:05:54 
9Daniek Voorberg2016Willem Alexanderschool 00:06:0400:06:03 
10Riley Langeveld2015 00:06:2000:06:18 
11Noa Teeuw2016Willem Alexanderschool 00:06:2000:06:18 
12Han Nguyen2015Willem Alexanderschool 00:06:4300:06:41 
13Stella Warne2017Willem Alexanderschool 00:06:4600:06:44 
14Lané van der Merwe2016De Bongerd00:06:5500:06:53 
15Gwyneth Toft2017Prinses Margrietschool 00:06:5600:06:52 
16Nena Kraak2016Willem Alexanderschool 00:07:0600:07:02 
17Hanna van Beurden2016Willem Alexanderschool 00:07:2700:07:26 
18Amélie van der Merwe2018De Bongerd00:08:1300:08:11 
19Daantje Dubbers2016De Rank 00:08:1700:08:10 
20Stella Koren2016De Schouw 00:08:1800:08:13 
21Lotte van Beurden2017Willem Alexanderschool 00:08:1900:08:15 
22Zoë de Ruijter2015De Tweeklank 00:08:2700:08:23 
23Phileine Elsendoorn2017Mauritsschool 00:08:3500:08:33 
24Vera Koren2018De Schouw 00:08:4100:08:35 
25Elena Stekelenburg2017Willem Alexanderschool 00:08:4300:08:41 

 

2000J 2 km jeugdloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijdTussentijd
1Tobian Merkus2012 00:08:2700:08:2423:59:59 
2Milo Valk2011Koningin Beatrixschool 00:08:3100:08:2823:59:59 
3Milan van der Linden2011De Tweeklank 00:08:3700:08:3423:59:59 
4Brett Steenbeek2012Willem Alexanderschool 00:09:0200:08:5923:59:59 
5Remi Teunissen2013Willem Alexanderschool 00:09:0700:09:0423:59:59 
6Timo Cruijssen201400:09:1600:09:1323:59:59 
7Jari Goudena201000:09:1700:09:1423:59:59 
8Fedde Spruijt2010Koningin Beatrixschool 00:09:2400:09:2023:59:59 
9Mika Plaggenborg2013De Schouw 00:09:2400:09:2123:59:59 
10Jesse Langbroek2013De Trompetvogel 00:09:2800:09:2423:59:59 
11Thom Scherrenberg2012De Plantage 00:09:3400:09:3123:59:59 
12Nout Spruijt2014Koningin Beatrixschool 00:09:5200:09:4823:59:59 
13Nout Attevelt2012De Minstreel00:10:0000:09:5623:59:59 
14Ian Soemodihardjo2011De Ark / De Ark van Noach 00:10:0300:10:0123:59:59 
15Stijn Vuister2012Cals College00:10:0800:10:0523:59:59 
16Rikardo van Veen2013De Tweeklank 00:10:2000:10:1723:59:59 
17Abel van Wijngaarden2013Willem Alexanderschool 00:10:2700:10:2523:59:59 
18Bram de Lusenet2012Willem Alexanderschool 00:10:3000:10:2523:59:59 
19Levy Fensteeg2012De Opstap 00:10:3800:10:3423:59:59 
20Dex Dubbers2014De Rank 00:10:4000:10:3523:59:59 
21Tycho van Tent201400:10:4000:10:3623:59:59 
22Rick van Beek2011De Tweeklank 00:10:4500:10:4823:59:59 
23Luuk Hofs2011Willem Alexanderschool 00:10:5300:10:5023:59:59 
24Jelle ten Pas201000:10:5300:10:5023:59:59 
25Stef van Mourik2013De Tweeklank 00:10:5900:10:5523:59:59 
26Sven Broekman2013De Veldrakker 00:11:1000:11:0723:59:59 
27Thijs Hu2013De Krullevaar 00:11:1200:11:0723:59:59 
28Dylan van Erven2013De Schouw 00:11:1700:11:1323:59:59 
29Yori Sellis201300:11:3200:11:2723:59:59 
30Aeron de Jong2014Willem Alexanderschool 00:11:3900:11:3623:59:59 
31Max Pieterse2012De Tweeklank 00:11:4000:11:3623:59:59 
32Ivano den Boesterd2012School met de Bijbel00:11:4400:11:4123:59:59 
33Brent Christiani2013Willem Alexanderschool 00:11:5900:11:5623:59:59 
34Siem de Lusenet2010Willem Alexanderschool 00:12:0300:11:5823:59:59 
35Thijs van Schijndel2012De Tweeklank 00:12:3000:12:2423:59:59 
36Thomas Kuipers2013De Toonladder 00:12:5700:12:5023:59:59 
37Robin van der Meer201100:13:1000:13:0423:59:59 
38Mailo Bicker2014De Tweeklank 00:13:1900:13:1023:59:59 
39Seth Steenbeek2014Willem Alexanderschool 00:13:2300:13:2123:59:59 
40Jace Sadeghi2013De Schouw 00:13:4900:13:4023:59:59 
41Jefferson Dam2013Lucas Batau 00:13:5900:13:5223:59:59 
42Mayson Sprokkerieft2014De Veldrakker 00:14:1700:14:1023:59:59 
43Stijn Kaldenhoven2014De Tweeklank 00:14:2100:14:1323:59:59 
44Mason Hofman2014Willem Alexanderschool 00:14:2900:14:2623:59:59 
45Julian Koot2014Willem Alexanderschool 00:14:3000:14:2623:59:59 
46Erik van den Brink2012De Krullevaar 00:14:3700:14:3023:59:59 
47Levi von Kriegenbergh2012De Veldrakker 00:15:0300:14:5823:59:59 
48Joshua Wontsodikromo2012Prinses Margrietschool 00:15:0300:14:5823:59:59 
49Niek Kaldenhoven2014De Tweeklank 00:15:4200:15:3423:59:59 
50Daan ten Pas2012De Toonladder 00:16:2000:16:1723:59:59 
51Danley Slagmolen2013Willem Alexanderschool 00:16:3200:16:2223:59:59 

 

2000M 2 km jeugdloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijdTussentijd
1Quinn Lammers2012 00:08:5800:08:5523:59:59 
2Merit van Eck2012De Tweeklank 00:09:5300:09:5323:59:59 
3Nova Ruigrok2011De Tandem 00:10:0500:10:0123:59:59 
4Isa van Haaren2014De Torenuil 00:10:0900:10:0623:59:59 
5Lynn van den Berg2011De Trekvogel 00:10:1500:10:1223:59:59 
6Sara Valkenet2013De Toonladder 00:10:3500:10:3223:59:59 
7Nina Schuurman2013Prinses Margrietschool 00:10:4500:10:4123:59:59 
8Daniyah van Randeraad2013De Tweesprong00:10:4800:10:4423:59:59 
9Fenne Valkenburg2013Willem Alexanderschool 00:10:5300:10:4723:59:59 
10Evie van Veen2012Aventurijn 00:10:5300:10:4923:59:59 
11Floortje de Vries2012De Trekvogel 00:11:0500:11:0223:59:59 
12Anisa Awwad2011De Toonladder 00:11:1000:11:0323:59:59 
13Lene Prins2012Aventurijn 00:11:1100:11:0723:59:59 
14Kiyomi van den Bijlaard201300:11:2400:11:1923:59:59 
15Nori Kuyper2013De Schouw 00:11:4600:11:4323:59:59 
16Eileen Toft2014Prinses Margrietschool 00:11:4700:11:4023:59:59 
17Isa Schuurman2011Prinses Margrietschool 00:12:0800:12:0423:59:59 
18Annelies Hilte2014Koningin Julianaschool 00:12:2000:12:1423:59:59 
19Sophie de Vries2011De Pijler IJsselstein00:12:2400:12:2023:59:59 
20Nova Vinken2014De Toonladder 00:12:3400:12:3723:59:59 
21Yanieke Elsendoorn2014Mauritsschool 00:12:4300:12:3923:59:59 
22Aniek Sluis2012De Toonladder 00:12:4800:12:4523:59:59 
23Nova van Basten2012Klavertje Vier 00:12:5300:12:5023:59:59 
24Luna Imani Halfhuid2014 00:13:0000:12:5623:59:59 
25Sterre van der Griendt201300:13:0300:12:5623:59:59 
26Lotte Arts201400:13:0400:13:0123:59:59 
27Guusje Verweij2012Willem Alexanderschool 00:13:0500:13:0123:59:59 
28Zoe van der Meer2014Egbertus00:13:1100:13:0423:59:59 
29Nina van Rooijen2013De Schouw 00:13:1100:13:0623:59:59 
30Saar de Hullu2012 00:13:1300:13:1023:59:59 
31Fenna Hordijk2014De Tweeklank 00:13:1900:13:1523:59:59 
32Thy Nguyen2013Willem Alexanderschool 00:13:1900:13:1523:59:59 
33Valente den Boesterd2014School met de Bijbel00:13:2900:13:2523:59:59 
34Merel Pouw2014De Tweeklank 00:13:3800:13:2923:59:59 
35Hayley Langeveld2014 00:14:0900:14:0223:59:59 
36Carlijn Wilders2011Lucas Batau 00:14:1700:14:0923:59:59 
37Sara Post2012Willem Alexanderschool 00:14:4900:14:4523:59:59 
38Rosah Teeuw2014Willem Alexanderschool 00:14:5500:14:5123:59:59 
39Zahra Loïs Boel2013Koningin Julianaschool 00:15:3800:15:3123:59:59 
40Amy Boss2013Willem Alexanderschool 00:15:5500:15:4723:59:59 

 

5MSEN 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Yorik Mulder1994Nieuwegein00:17:1900:17:18 
2Tom Wevers1989AV Phoenix00:17:4400:17:44 
3Wijnand Fransen1980Nieuwegein00:18:0600:18:06 
4Daniël Hendrikse1995Peter Witteman Loopclinics00:18:0700:18:06 
5Jacco Renes1986Vianen00:18:2500:18:23 
6Jeroen van der Meer1978Atverni00:18:2600:18:25 
7Matthijs Horlings1989Alphen aan den Rijn00:18:3200:18:31 
8Jelle van Rossum1999Atverni00:18:3400:18:33 
9Robert Zandjans1994Rotterdam00:19:0100:19:00 
10Patryk Rokicki1995Nieuwegein00:19:1400:19:13 
11Bas Ooteman1993Utrecht00:20:0500:19:49 
12Jasper Buddeke1982IJsselstein00:20:3200:20:31 
13Rob Ruigrok1978IJsselstein00:20:3300:20:31 
14Jeroen Schuurman1979Nieuwegein00:20:3600:20:29 
15Timo Menkveld1984Amersfoort00:20:5200:20:48 
16Michael Stam1994Utrecht00:20:5900:20:56 
17Jeroen Kooij1988Utrecht00:21:2300:21:21 
18Maarten de Boer1981Utrecht00:21:5800:21:50 
19Niek van Rossum2001Nieuwegein00:22:1500:22:14 
20Erik Sleeking1985Atverni00:23:0500:22:54 
21Wouter de Heide1980Roosendaal00:23:3500:23:28 
22Jesper Vonk1996Nieuwegein00:23:4400:23:26 
23Marco van Dopperen1978IJsselstein 00:23:5000:23:46 
24Manoah Coenraad1988IJsselstein00:24:0800:23:53 
25Sander Spruijt1979Nieuwegein00:24:1100:24:04 
26Stephan van Geffen1990Aalst00:24:3300:24:20 
27Ruud Peeters1979Loyalz00:24:4400:24:38 
28Sven Klokker1986Tricht00:25:2100:25:05 
29Deepak Ganpat1988Loyalz00:25:3200:25:26 
30Tom Hilhorst1992Culemborg00:25:43  
31Sander Kaldenhoven1982Nieuwegein00:25:4400:25:36 
32Stefan Aardema1987's Gravenhage00:25:4800:25:32 
33David Boss1979Nieuwegein00:25:5700:25:49 
34Martijn Houtepen1983Nieuwegein00:26:0100:25:46 
35Stefan Snel1986Vreeland00:26:5200:26:43 
36Jason Oostveen1994Nieuwegein00:26:56  
37Mark Willemse1986Nieuwegein00:26:5700:26:51 
38Martin Stekelenburg1992Nieuwegein00:27:0400:26:52 
39Lars Baks1992Nieuwegein00:27:2600:27:11 
40Jorrit Hansen1986Nieuwegein00:27:4100:27:23 
41Peter Reyneveld1983Loyalz00:28:0300:27:57 
42Marnix Maton2001Nieuwegein00:28:4100:28:22 
43Arjan Jacobs1978Culemborg00:29:2700:29:15 
44Gintaras Poltorzicki1984Vlietjonge B.V.00:30:2000:30:03 
45Khoa Nguyen1983Nieuwegein00:30:4500:30:41 
46Patrick Vunderink1991Nieuwegein00:31:4800:31:34 
47Remko Thiers1984Nieuwegein00:32:4700:32:32 
48Pong Hu1983Koveni00:35:1300:34:56 

 

5VSEN 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Iris Peut1997Ravenswaaij00:21:1300:21:12 
2Lotte Seppenwoolde1998Nieuwegein00:22:3500:22:34 
3Nina Genz1989Nieuwegein00:22:5800:22:56 
4Eliza Oskam1994REactive00:23:0100:22:59 
5Beverly de Leeuw1995Woerden00:23:1600:23:14 
6Weronika Spisak1998Nieuwegein00:23:5000:23:49 
7Elise Brouwer1983Utrecht00:23:5300:23:50 
8Marjolein Luysterburg1982Houten00:24:0500:24:01 
9Pip Vlaanderen1995Leiden00:25:0700:24:57 
10Marit van der Sande1992Amsterdam00:25:1200:25:05 
11Marisa Geurts1991Rhenen00:25:2700:25:26 
12Myrthe Klinkhamer1982Loyalz00:26:0500:26:00 
13Lizelotte de Rijk1995Utrecht00:26:3100:26:16 
14Debby van Rooijen1990Leusden00:26:5100:26:43 
15Samira Brandsma1991Nieuwegein00:26:5400:26:48 
16Floortje Wijma1985Nieuwegein00:27:1200:27:03 
17Catherina Wilson1983Utrecht00:27:2600:27:18 
18Marianté van der Merwe1985Odijk00:27:3500:27:20 
19Joleen Hakker1981Running Blind00:27:5500:27:45 
20Julia Kasch1991Nieuwegein00:28:0600:27:56 
21Merel Heemsbergen1985Vianen00:28:2000:28:14 
22An-Katrien de Brauwer1989Rotterdam00:28:2200:28:14 
23Yury Peña1985Nieuwegein00:28:3300:28:21 
24Ellen Schrijvers1978IJsselstein 00:29:1400:28:58 
25Mattanja Eweg1992Wijk bij Duurstede00:29:2000:29:12 
26Joyce van Rooijen1985Nieuwegein00:29:2600:29:21 
27Renske Goossens1985Nieuwegein00:29:3400:29:17 
28Corrie de Kruijff1983Zeist00:30:2400:30:16 
29Melissa Roumimper1983De Meern00:30:2600:30:17 
30Tessa Pronk1980KWR Water00:30:2800:30:24 
31Lieselotte Gemke1992Bilthoven00:30:4100:30:31 
32Eva Nieuwenhuis1989Bilthoven00:31:0300:30:54 
33Karolina van Schrojenstein1982Nieuwegein00:31:2400:31:08 
34Marlinda Toft1983Nieuwegein00:31:2700:31:13 
35Linda Steehouwer1981Nieuwegein00:31:4000:31:34 
36Suzanne van der Schilden1989Nieuwegein00:32:4700:32:33 
37Myrna Jacobs1979Nieuwegein00:33:1100:32:59 
38Melissa Stans1986's Gravenhage00:33:2400:33:17 
39Emma Verheul1991Lopikerkapel00:33:2400:33:18 
40Inge Dannenburg1979Nieuwegein00:34:1000:33:58 
41Martine Mooij1988Nieuwegein00:34:2600:34:17 
42Marsha Ouburg1984Leerdam00:37:1200:36:59 
43Chenay van Dijk2000Utrecht00:37:2500:37:19 
44Hilde van Riel1983Utrecht00:37:2600:37:20 
45Marisa Rosito1989Culemborg00:42:1500:42:02 

 

5M45 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Robbie van Dijk1972Body Run00:18:5300:18:53 
2Arne van der Heijden1977Nieuwegein00:19:0800:19:07 
3Richard van Dijk1970Utrecht00:20:5400:20:51 
4Joost Beltman1975Houten00:23:21  
5Marc Luysterburg1974Houten00:23:5900:23:54 
6Marco van Vliet1972Houten00:24:5400:24:39 
7Marijn Willeboordse1968Nieuwegein00:25:3200:25:25 
8Anton van den Hurk1971Houten00:25:4200:25:38 
9Robbert Goossens1972Nieuwegein00:26:4300:26:36 
10Menno de Bruyn1973IJsselstein00:26:5200:26:49 
11Tim van der Heijden1972Utrecht00:28:1500:28:01 
12Paul de Wit1968Atverni00:29:2800:29:18 
13Ralph Sebastiaan Nijs1977Schiedam00:30:1600:30:06 

 

5V45 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Petra Sloots1971Brielle00:19:4100:19:39 
2Daniëlle Niesing1975Dolichos00:21:5500:21:51 
3Ester van Heuven1971Loyalz00:24:4400:24:39 
4Anouschka Burggraaf1974Schoonhoven00:25:5000:25:32 
5Marlena Carretero Y De Jong1977Atverni00:27:3600:27:25 
6Shirley van den Hoorn1974IJsselstein00:31:0800:31:00 
7Suzanne Hofs1976Nieuwegein00:32:0400:31:56 
8Renate van Eck1976Nieuwegein00:32:4900:32:37 
9Brenda Vahl1973Nieuwegein00:33:1400:33:02 
10Esther van Huisstede1977Nieuwegein00:33:3400:33:24 
11Miranda Bladt1971Nieuwegein00:35:1300:34:57 

 

5M55 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Peter Mulder1965avVN00:18:3600:18:34 
2Robert de Smet1946Atverni00:23:2200:23:20 
3Tonie Smits1965Nieuwegein00:23:4500:23:38 
4Servaas Grul1962Loopgroep Jong Odijk00:24:1000:24:06 
5Stoffel Geurts1959Rhenen00:25:2700:25:26 
6Eric Maton1967Nieuwegein00:25:3700:25:18 
7Daan Reuman1960Waalre00:27:0400:26:50 
8Toon van Bemmel1955Loopgroep Aart Stigter00:27:1700:27:13 
9Theo Wouters1956IJsselstein00:29:1100:28:56 
10Dries Steenhuisen1948De Oude Knarren00:30:0200:29:54 
11Jacques Lezer1955Huizen00:30:2700:30:25 
12Jan Verlaan1956IJsselstein00:31:0800:31:00 
13Rene Cator1965Nieuwegein00:33:4300:33:32 
14Kees Maton1959Nieuwegein00:33:5200:33:32 
15Rudi de Reuver1962Utrecht00:34:2200:34:09 
16Johan van Santen1953avVN00:35:2000:35:16 
17Huibert van Weverwijk1964Atverni00:35:2500:35:13 
18Henk Rijnbeek1949Nieuwegein00:43:4000:43:35 

 

5V55 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Netty Bronkhorst1965Vuren00:27:0700:27:04 
2Marijke Kroon1959Hardloopgroep Abcoude00:27:2500:27:23 
3Boukje Cuelenaere1962Nieuwegein00:32:3000:32:26 
4Monique van Weverwijk1964Atverni00:32:3800:32:27 
5Miriam van der Veen1959IJsselstein00:32:5200:32:44 
6Marjon van Dam1964Houten00:40:3400:40:28 

 

10MSEN 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Jeroen van Haaren1980Atverni00:34:2700:34:2623:59:58
2Simon Baars1996Puiflijk00:37:4900:37:4923:59:58
3Jeroen Spronk2001Beesd00:38:0200:38:0223:59:58
4Jonas Mars1996Zeist00:40:0500:40:0423:59:58
5Wilbert van der Griendt1981Atverni00:41:1500:41:1223:59:58
6Roderick Knipsael1984Utrecht00:41:2700:41:2423:59:58
7Ruben van den Berg1990KWR Water00:42:0500:42:0123:59:58
8Ralph van de Pol1980Vianen00:42:1900:42:1723:59:58
9Okke Meeuwes1985Pallas '6700:43:1200:43:1023:59:58
10Tim Kerkhof1980Nieuwegein00:43:3200:43:3123:59:58
11Arnaut van Loon1980KWR Water00:44:2500:44:2323:59:58
12Thomas Schols2004Atverni00:44:3000:44:2423:59:58
13Bas van Veen1983LGH00:44:4000:44:3023:59:58
14Ramses Groot-Wittenberns1981Nieuwegein00:44:4200:44:3123:59:58
15Feiko Westendorp1989Push 00:45:0100:44:5523:59:58
16Timmy Schrijvers1979IJsselstein 00:45:2100:45:1223:59:58
17Lucas de Vries2002IJsselstein00:45:3100:45:2423:59:58
18Eric Hendriks1988Nieuwegein00:45:3500:45:2823:59:58
19Steef Arends1997Rotterdam00:45:4000:45:3223:59:58
20Ruben Stekelenburg1997Leusden00:46:0600:46:0523:59:58
21Bart van Hulten1984Driebergen-Rijsenburg00:47:1400:47:1023:59:58
22Michael Fase1982Hellas00:47:4200:45:3323:59:58
23Maurice Ruizeveld2003IJsselstein00:48:2300:48:1623:59:58
24Hans Smiesing1980Lopik00:48:4000:48:3023:59:58
25Alex Hofland1983Nieuwegein00:49:1600:49:0723:59:58
26John Valkenburg1979Nieuwegein00:49:1800:49:0123:59:58
27Ayoub Badr2006Nieuwegein00:49:2300:49:2123:59:58
28Maarten Atsma1983Nieuwegein00:49:4600:49:3123:59:58
29Alexander Rongen1998Amsterdam00:50:3800:50:3223:59:58
30Stan Bakker1993Utrecht00:50:4400:50:3323:59:58
31Jan Bijl1980Nieuwegein00:51:2600:51:1723:59:58
32Marcel de Lusenet1979Nieuwegein00:51:5100:51:4423:59:58
33Ronald van den Brink1978Nieuwegein00:52:3900:52:3223:59:58
34Ulrich Paul1993Nieuwegein00:53:1600:53:0223:59:58
35Jeroen Geurts1980KWR Water00:53:3300:53:2923:59:58
36Martijn van Zoest1978Vianen00:54:0500:53:5623:59:58
37Randy Koster1989Ede00:54:1100:53:5123:59:58
38Marc Fereijra1980Vleuten00:54:3200:54:2223:59:58
39Kevin van Wijk1984Wageningen00:54:4000:54:1923:59:58
40Mahmoud Awwad1984Nieuwegein00:54:5500:54:4623:59:58
41Marco van Weverwijk1979Koveni00:55:4500:55:3323:59:58
42Marcel Volaart1978Nieuwegein00:56:3000:56:1723:59:58
43Sjaak Haasnoot1981Almelo00:57:2200:57:0523:59:58
44Sander Langeveld1985Rhoon00:58:0200:57:5623:59:58
45Pieter Bosman1980Nieuwegein00:58:0300:57:4923:59:58
46Dominic Bosman2006Nieuwegein00:58:0300:57:4923:59:58
47Joep van Alphen1981IJsselstein00:58:2000:58:0423:59:58
48Pieter van Beurden1980Nieuwegein00:58:3600:58:2823:59:58
49Max Ruijssenaars2001Nieuwegein00:58:3700:58:2623:59:58
50Jurrien van Oeveren1982Wageningen00:58:4800:58:2823:59:58
51Leander Tukker2003Zaltbommel00:59:5600:59:3923:59:58
52Daan Gankema1994Leusden01:00:0900:59:5023:59:58
53Ronald van den Ham1985IJsselstein 01:01:0501:00:4323:59:58
54Matthijs van Onna1986De Audioloog01:01:2901:01:1523:59:58
55Roy Toft1982Nieuwegein01:01:3701:01:2523:59:58
56Marcel Versteeg1978Utrecht01:01:4001:01:2923:59:58
57Daniël Elsendoorn1981Nieuwegein01:03:1401:03:0923:59:58
58Rudi Abdulla1992Nieuwegein01:05:5701:05:3723:59:58
59Daan van Doesburg2003Tuil01:06:5401:06:3823:59:58
60Timo de Kroon2004Waardenburg01:06:5401:06:3823:59:58

 

10VSEN 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Fabianne Huis in 't Veld1983Bennekom00:45:2700:45:2223:59:58
2Debbie Bogerd1981Vianen00:50:1400:50:1223:59:58
3Daphne Mesman2004IJsselstein00:50:2500:50:1823:59:58
4Saskia van Dam1982Krimpen Aan De Ijssel00:51:2000:51:0523:59:58
5Diana van Trierum1980Nieuwegein00:52:2700:52:2423:59:58
6Frieda Schuurman1986Nieuwegein00:53:0900:53:0723:59:58
7Roline Roos1981Houten00:53:1400:53:0223:59:58
8Ander Arets2002Nieuwegein00:53:5700:53:5223:59:58
9Marloes Wijnholds1986Woerden00:56:2600:56:0923:59:58
10Marian van Leijen1993Houten00:56:4900:56:4223:59:58
11Deborah Jekel1995Amsterdam00:57:2200:57:1623:59:58
12Jitske Schaapveld1979Nieuwegein00:58:4700:58:4223:59:58
13Emmy Overkamp1990RCW00:59:3900:59:2123:59:58
14Anneloes Voorberg1987Nieuwegein00:59:4200:59:3423:59:58
15Fleur Vissers1995Zeist01:01:0501:01:0123:59:58
16Dayenne Wamsteeker1987Leusden01:01:1001:01:0223:59:58
17Janieke Voerman1981Nieuwegein01:02:1901:02:0623:59:58
18Kelly Jonker1986Vianen01:04:2401:04:0423:59:58
19Merel Baerveldt1997Amersfoort01:09:5701:09:3823:59:58

 

10M45 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Ronny Pot1976Almere00:38:0500:38:0523:59:58
2Boudewijn Happé1969Atverni00:38:5500:38:5523:59:58
3Alex van den Berg1971Atverni00:41:2000:41:1723:59:58
4Arjan van Eck1971Nieuwegein00:41:4200:41:3923:59:58
5Jelle van de Poel1971Driebergen-Rijsenburg00:42:3600:42:3123:59:58
6Peter van Thienen1975KWR Water00:43:2100:43:1823:59:58
7Menno den Oude1975Maartensdijk00:43:5100:43:4923:59:58
8Robert van Zantem1970Voltreffer00:46:0700:45:4623:59:58
9Thomas Kak1968Vlietjonge B.V.00:46:1900:46:1723:59:58
10Sidney Mac Gillavry1970Altis00:48:4800:48:3523:59:58
11Lars van Westerlaak1972Utrack00:49:5500:49:3423:59:58
12Edwin Westerveld1977Atverni00:51:2400:51:1623:59:58
13Ahmed Badr1973Nieuwegein00:51:4100:51:3823:59:58
14Henno Hanselaar1977Nieuwegein00:52:0000:51:4723:59:58
15Arthur Janssen1974Vlietjonge B.V.00:52:0800:52:0423:59:58
16Frank Heinen1968Loopgroep Houten00:52:3100:52:2123:59:58
17Jan-Willem Kuipers1977Nieuwegein00:52:5000:52:4123:59:58
18Jarek Rzad1977Vleuten00:52:5400:52:4423:59:58
19Jef Pieterse1969Nieuwegein00:53:3500:53:3023:59:58
20Paul van der Ven1969Montfoort00:53:4400:53:3423:59:58
21Hans Luijendijk1971IJsselstein00:53:5800:53:4423:59:58
22Joris Kroon1971Atverni 00:54:2300:54:0823:59:58
23Marco Blokland1971De Meern00:57:0200:56:5223:59:58
24Brian Vleerlaag1975Nieuwegein00:58:3500:58:1523:59:58
25Peter Collet1971Atverni01:07:5001:07:3423:59:58

 

10V45 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Irene van Enckevort1973Loopgroep Houten00:44:5200:44:5023:59:58
2Judy Nyambura Kamande1975Nieuwegein00:53:0800:53:0623:59:58
3Sylvia van den Heerik1967Naaldwijk00:53:4700:53:3723:59:58
4Monique van den Berg1972Vianen00:54:1100:54:1023:59:58
5Angela Ruizeveld1968IJsselstein00:59:0400:58:5723:59:58
6Saskia van Slogteren1970Nieuwegein01:07:1401:07:0823:59:58
7Annebe Dalmijn1973De Bilt01:19:2301:19:1323:59:58

 

10M55 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Hans Overbeek1963Polsbroek00:46:2400:46:2023:59:58
2Martin Ruizeveld1967IJsselstein00:48:2300:48:1623:59:58
3Fabrizio Mastracchi Manes1958Breukelen00:50:4400:50:4123:59:58
4Louis Rutten1958Atverni 00:50:5900:50:5323:59:58
5Henry Vredendaal1957Nieuwegein00:51:1000:51:0323:59:58
6Bert van der Ham1958Gorinchem00:52:3500:52:2323:59:58
7Jaap Groenhof1964Nieuwegein00:53:3600:53:2623:59:58
8Sietse Harkema1957Vianen00:53:4500:53:3223:59:58
9Bert Arets1965Nieuwegein00:53:5700:53:5323:59:58
10Arie Nouwen1961Fortius 00:54:2600:54:1923:59:58
11Simon Vleerlaag1966Nieuwegein00:54:3000:54:1523:59:58
12Toon Peters1961Nieuwegein00:54:5400:54:3923:59:58
13Ron van Reenen1962IJsselstein 00:55:0000:54:4623:59:58
14William Mettendaf1960Nieuwegein00:56:2800:56:1023:59:58
15Lees Middelweerd1955Nieuwegein00:57:0800:57:0123:59:58
16Peter van Wijngaarden1965Schalkwijk00:57:2500:57:1723:59:58
17Peter van der Sluijs1963Nieuwegein00:58:2500:58:1323:59:58
18Jelle Doosje1959Nieuwegein00:59:3300:59:3223:59:58
19Willem Engel1954's Gravenhage01:02:3001:02:2823:59:58
20André Buitelaar1943Nieuwegein01:03:3101:03:1723:59:58
21Pieter de Wit1956Bilthoven01:04:4501:04:3623:59:58
22Rob Merten1954Utrecht01:07:5601:07:3123:59:58
23Jos Mascini1956HeCo-GVB01:08:0601:07:4623:59:58
24Henk van der Ploeg1954Maarn01:08:3601:08:2623:59:58
25Jan Bloemsma1950De Meern01:12:0401:11:4523:59:58
26Martin Voorendt1958Nieuwegein01:12:5501:12:3623:59:58
27Martin Oliemuller1941Nieuwegein01:27:1101:26:4723:59:58

 

10V55 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Willy Pot1950Nieuwegein00:58:1200:58:0623:59:58
2Anita van Soest1964Den Dolder01:06:5501:06:4723:59:58

 

5MJUN 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Elan van de Pol2010Vianen00:20:4700:20:45 
2Noah Adepeju2008Atverni00:20:5900:20:57 
3Maurits Favier2010Nieuwegein00:22:2700:22:26 
4Merlijn van Schie2009IJsselstein00:23:0100:22:48 
5Jasper van Eck2009Atverni00:23:1600:23:15 
6Xiem Klokker2009Tricht00:23:4400:23:28 
7Daniël Kuipers2008Atverni00:23:4700:23:46 
8Thomas Pronk2009Atverni00:24:3700:24:35 
9Robin van der Meer2010Atverni00:24:4300:24:40 
10Timo Willeboordse2006Nieuwegein00:25:2500:25:17 
11Robin Huiting2009Nieuwegein00:27:3100:27:18 
12Stijn van Weverwijk2010Koveni00:27:5000:27:41 
13Lucas Volaart2009Nieuwegein00:27:5200:27:43 
14Merlijn Schrijvers2007IJsselstein 00:28:0700:27:51 
15Rohan Kuyper2010Nieuwegein00:29:3300:29:32 
16Lyam Boel2007Atverni00:30:0700:30:05 
17Jayden Jagroep2008Atverni00:30:1100:30:10 
18Benny van Ramele2008Nieuwegein00:39:0100:38:59 
19Gino van Ramele2005Nieuwegein00:39:4300:39:40 

 

5VJUN 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Jasmijn van Gelder2008IJsselstein 00:20:0700:20:06 
2Noa Nijs2006Schiedam00:30:1600:30:06 
3Maaike Hoogendoorn2007Almere00:30:5300:30:50 

 
Scholenklassement

 
SCHOLENKLASSEMENT 1 km kinderloop
1Willem Alexanderschool Thijs Stekelenburg
Silas Warne
Benja Favier
Olivia Oostveen
Daniek Voorberg
Noa Teeuw
2016
2015
2015
2015
2016
2016
00:05:07
00:05:25
00:05:27
00:05:21
00:06:03
00:06:18
 totaaltijd 00:33:41
  
SCHOLENKLASSEMENT 2 km jeugdloop
1Willem Alexanderschool Brett Steenbeek
Remi Teunissen
Bram de Lusenet
Fenne Valkenburg
Guusje Verweij
Thy Nguyen
2012
2013
2012
2013
2012
2013
00:08:59
00:09:04
00:10:25
00:10:47
00:13:01
00:13:15
 totaaltijd 01:05:31
2De Tweeklank Milan van der Linden
Rikardo van Veen
Rick van Beek
Merit van Eck
Fenna Hordijk
Merel Pouw
2011
2013
2011
2012
2014
2014
00:08:34
00:10:17
00:10:48
00:09:53
00:13:15
00:13:29
 totaaltijd 01:06:16